header

افتتاح چهارمین ایستگاه آتشنشانی شهرداری میانه در مراسم روز ملی آتشنشانی

همزمان با گرامیداشت 7 مهر روز ملی آتشنشانی آئین بهره برداری از چهارمین ایستگاه آتشنشانی شهر میانه با حضور معاون استاندار آذربایجانشرقی و فرماندار ویژه شهرستان میانه برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میانه: دکتر محمدرضا مشایخی در این مراسم فعالیت های شهرداری را توسعه محور خواند و گفت: اقدامات خوبی در راستای ارتقای شاخص های برخورداری شهر از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر اجرا می شود.

حیدر رجبی رییس شورای اسلامی شهر میانه نیز گفت: امروز با خرسندی اعلام می کنیم که از نظر تعداد ایستگاه های آتشنشانی برای شهر میانه به حد نصاب استاندارهای مرسوم دست یافتیم.

رییس شورا همچنین از معاون استاندار خواست از ظرفیت بنگاه های تولیدی و اقتصادی شهرستان در راستای حل مشکل نردبان بلند آتشنشانی و امداد و نجات استفاده کند.

رژه موتوری ناوگان آتشنشانی، زیارت مزار مطهر شهدای گمنام، تجلیل از افسران زبده آتشنشانی و اجرای مانور کار در ارتفاع از جمله دیگر برنامه های روز ملی آتشنشانی بود که توسط سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری میانه با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان اجرا شد.