header

پیام مشترک رئیس شورای اسلامی شهر میانه و شهردار بمناسبت هفته دفاع مقدس و بازگشائی مدارس

 

پیام مشترک رئیس شورای اسلامی شهر میانه و شهردار به مناسبت هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ع) و سلام و درود بیکران بر روح مطهر بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و با درود بر روان پاک شهدای گرانقدر اسلام از صدر تا ابد و از بدر تا شام و حلب، گرامی می داریم یاد و خاطره فرزندان غیور ایران اسلامی را که در میانه آتش و خون از جان شیرین گذشتند تا شهد شیرین زندگی بر کام ایران و ایرانی تلخ نگردد و عزت و اقتدار میهن اسلامی پایدار و استوار بماند.

فرزندان شجاع و دریادلی که در مکتب والای توحیدی درس ایثار و فداکاری را از آموزگار شجاعت و پایمردی آموختند تا کوه استوار مقاومت باشند و جلوه بی بدیل استقامت، تا خار چشم دشمنان کوردل باشند و سد راه خصم زبون.

فرهنگ غنی ایثار و شهادت طلبی در کلاس های درس این مرز و بوم چنین سربازان رشید و بی پروایی را می پروراند که در هنگامه خطر سر از پا نشناسند و بی مهابا به پیشواز قربانگاه های دفاع از حریم دیانت و ولایت بشتابند و امتحان خود را در میدان های رزم و ایثار به شورانگیزترین قافیه بپردازند.

چه مبارک تقارنی است آغاز هفته گرامیداشت هشت سال دفاع مقدس و شروع هر ساله بهار زیبای تعلیم و تربیت در ایران اسلامی که به زیبایی هر چه تمام تر تصویر غرور آفرین رویش و شکوفایی و به ثمر نشستن میوه های باغ دین و دانش را در عصر پر طنین انتظار به نمایش می گذارد.

مفتخریم که در کسوت خادمان مردم شریف و خداجوی میانه در موسم درخشش پرتلألو آفتاب مهر و مقاومت به احترام راست قامتان همیشه تاریخ این سرزمین به پا می خیزیم و بوسه بر دستان گرم آموزگاران و مجاهدان روشن بینی می زنیم که شانه های بهار عشق و انسانیت و ایثار و شجاعت را به نور دانش و معرفت آراسته می سازند و درهای مکتب دانایی و فضیلت را به روی تشنگان علم و بصیرت گشاده نگه می دارند.

گرامی میداریم یاد و خاطره سربازان و جان برکفان نورسته ای را که در اوان جوانی سنگر علم و دانش را به میدان جهاد و عمل پیوند زدند و به تأسی از پیر و مرادشان؛ خمینی کبیر(ره)، اسوه و الگویی شدند برای میلیون ها جوان و نوجوان ایرانی و غیر ایرانی که امروز بارقه های کمال و معرفت را در کتاب قطور هشت سال دفاع مقدس جستجو می کنند و راهشان به پشت دیوارهای حرم آل الله در جای جای کره خاکی پیوند می خورد.

با آرزوی پیروزی و سرافرازی برای همه رزمندگان اسلام در جبهه های ایثار و مقاومت، توفیق و پیروزی روزافزون همه تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت را در سال اقدام و عمل و تحقق منویات مقام عظمای ولایت(حفظه الله تعالی) از درگاه ایزد منان مسئلت می نماییم.

جلیل خرده فروش – شهردار      حیدر رجبی – رئیس شورای اسلامی شهر میانه