header

دیدار رئیس شورای اسلامی شهر و کمیته بانوان ستاد دهه فجر شهرستان میانه از سرای سالمندان و خانه فرشتگان

IMG_8397

رئیس شورای اسلامی شهر و کمیته بانوان ستاد دهه فجر شهرستان میانه به مناسبت دهه مبارک فجر از  سرای سالمندان و  خانه فرشتگان  دیدار کرد.

شیخ الاسلامی در این دیدار ضمن تبریک خجسته ایام دهه مبارک فجر و  ارج نهادن به خدمات مسئولین و کارکنان این مجموعه های ارزشمند، گفت: زحمات مددجویان بی ادعا، که در راه رضایت خدا و خلق قدم برمی دارند با مادیات در این دنیا قابل مقایسه و تقدیر نیست.

وی با قدردانی از زحمات دلسوزانه و شبانه روزی خیرین در راستای کمک رسانی به دختران بی سرپرست شهرستان در مجموعه خانه فرشتگان و همچنین نگه داری از افراد سالخورده در سرای سالمندان میانه، اظهار داشت: اخیراً در راستای خدمات ارزنده خیرین، جهیزیه یکی از دختران خانه فرشتگان میانه تامین و موجباب خرسندی و رضایت زحمتکشان از راهی شدن وی به خانه بخت، فراهم  شد.

رئیس شورای اسلامی شهر میانه از تامین ساختمان جدید خانه فرشتگان که توسط هیئت امنا تدارک دیده شده است،خبر داد و اظهار داشت: شواری اسلامی شهر و شهرداری با همکاری بهزیستی در تلاش است که در آینده نزدیک محل دائمی برای استقرار دختران بی سرپرست این مجموعه فراهم گردد.

وی کمک به دختران بی سرپرست خانه فرشتگان را وظیفه تمامی همشریان میانه ای علی الخصوص خیرین همیشه دلسوز و حاضر در برنامه های خیریه، برشمرد و خاطرنشان کرد: افراد سالمند و بی سرپرست انسان هایی هستند که به خدا نزدیک ترند و کمک به این افراد به  نوعی زیارت معنوی محسوب می شود که بی تردید در نزد حضرت حق از ارج بسیاری برخوردار، و فراموشی ها آنها فراموشی تمام گذشته ها است.

حافظه شیخ الاسلامی در این دیدارها، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تمامی تلاش گران این مجموعه های ارزشمند، رسیدگی به مشکلات نهادهای خدماتی و سازمانهای خیریه در حمایت از قشر مظلوم و آسیب دیده را از دغدغه های اصلی اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری و همچنین کیفیت زندگی روزمره دختران بی سرپرست و آینده ایشان را از اهم برنامه های کمیته بانوان ستاد دهه فجر عنوان کرد.

 

دیدار رئیس کمیته بانوان ستاد دهه فجر شهرستان میانه از سرای سالمندان و خانه فرشتگان

IMG_8390

 

IMG_8411

IMG_8418

IMG_8433