header

نشست صمیمی اعضای شورای اسلامی شهرباخبرنگاران

 
طی مراسمی اعضای شورای اسلامی دور چهارم شهر میانه بمناسبت روز خبرنگار از خبرنگاران رسمی شهرستان میانه تجلیل بعمل آوردند .
 

در این مراسم بهمن نعمت زاده ریاست شورای اسلامی شهر میانه ضمن عرض تبریک بمناسبت روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی با بیان این موضوع که بحث خبر یکی بزرگترین مقوله ها ونیاز های مردمان جامعه است افزود : خبرنگاران قشر آگاه و اثر گذار جامعه می باشند که با اطلاع رسانی دقیق و سریع و شفاف موجب توسعه و پیشرفت جامعه می شوند .

نعمت زاده حرفه ی خبرنگاری را کاری سخت اما ارزشمند عنوان کرد و اظهار داشت : خبرنگاران با بیان واقعیت ها حتی در مواقعی که به ضرر آنها تمام می شود به رسالت خود عمل کرده و استقلال فکری خود را رعایت می کنند که کاری بس دشوار و ارزشمند است .

وی با بیان این موضوع که خبر از ارزش والایی برخوردار است و خبرنگاران زبان گویای مردم در جامعه هستند از رسالت خطیرخبرنگاران یاد کرد و ازآنان درخواست کرد تا با خدمت به جامعه با موضع بی طرفی و صداقت با مسائل مختلف رفتار کنند .

گفتنی است در پایان این مراسم اعضای شورای اسلامی شهر میانه با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی از زحمات خبرنگاران رسمی شهرستان میانه از جمله فارس ، ایرنا ، مهر ، ایسنا ،واحد مرکزی خبر و نشریات قافلان و ابتکار تقدیر بعمل آوردند .