مقاله ها

صورت جلسه شماره 127

                                                                               بسمه تعالي

صورت جلسه شوراي اسلامي شهرمیانه

روز جلسه : پنجشنبه

تاریخ جلسه : 29/9/97

 

شماره جلسه : 127

ساعت شروع :18

ساعت خاتمه : 21

 

نوع جلسه : عادی/ فوق العاده :   علنی                غیر علنی                          نوع دعوت :  کتبی           شفاهی          تلفنی

دستور جلسه :

              - رسیدگی به نامه های واصله

 

اهم مصوبات شورا :

آراء موافق

آراء مخالف

 

 

1- نامه جمعی از اهالی محترم خیابان 20 متری موعود واقع در شهرک شهید مدنی ثبت شده در دبیرخانه شورا بشماره 792- 28/9/97 در خصوص درخواست جوب کشی و آسفالت خیابان مذکور در جلسه مطرح ، مقرر گردید شهرداری محترم رسیدگیهای لازم را معمول دارند . موضوع با 7 رای مثبت مورد تصویب قرار گرفت .

 

7

 

----

 

 

2- پیرو هماهنگی قبلی اعضای محترم گروه آبادگران آفاق ماندگار میانه در جلسه شورای اسلامی شهر حاضر و در ابتدای آقایان دکتر سلیمی ، مددی و عبدالهی به نمایندگی از سوی گروه دیدگاههای خود را در رابطه با مسائل و مشکلات شهری از جمله اقدام عاجل در خصوص حل مشکل مربوط به اطراف حرم امامزاده اسماعیل (ع) و اقدام در رابطه با بهبود مبلمان شهری و میادین شهر از جمله میدان آزادی و سایر مشکلات شهری را بیان نموده و خواستار اقدام عاجل از سوی شورای اسلامی شهر و شهردار محترم گردیدند . ضمنا" گروه مذکور برای مشارکت و همکاری همه جانبه در رابطه با همکاریهای فنی و شهرسازی با شهرداری محترم اعلام آمادگی نمودند . در ادامه جلسه اعضای محترم شورا و شهردار محترم نیز در رابطه با فعالیت اعضای گروه مذگور توضیحات لازم را ارائه و مقرر گردید جلسات فیمابین تداوم یابد . موضوع با 7 رای مثبت مورد تصویب قرار گرفت .

 

 

7

 

 

----

 

 

3- بمنظور حمایت از اقشار ضعیف و کم درآمد شهر بمناسبت شب یلدا مقرر گردید تا سقف مبلغ 000/000/50 ریال کارت هدیه از محل اعتبارات شورا تهیه و با تشخیص اعضای محترم شورا به افراد بی بضاعت اهداء گردد . موضوع با 7 رای مثبت مورد تصویب قرار گرفت .

 

7

 

----

 

 

زمان جلسه بعدی شورا :              روز  شنبه             تاریخ  :  1/10/97                      ساعت : 18  

اسامی و سمت حاضران جلسه :  

 

 1- محمود علیلو                                                    5- جعفر شاهمحمدی

2- اسلام صدری                                                     6- افضل حسینخانی 

3- علی اکبری                                                        7- مهدی امینی 

4- ابراهیم ایدری 

                                                 

غایبین :